מינויים

פרופ' מוטי קליין מונה ליו"ר החטיבה להרדמה וטיפול נמרץ בסורוקה

בשני העשורים האחרונים ניהל פרופ' קליין את המחלקה לטיפול נמרץ כללי ב"סורוקה", הוא משמש גם כראש מטה החירום של ביה"ח, אחראי על הטכנולוגיות הרפואיות וכן על תחום תרומת האיברים במרכז הרפואי

פרופ' מוטי קליין, יו"ר החטיבה להרדמה וטיפול נמרץ בסורוקה. צילום: דוברות בית החולים

פרופ' מוטי קליין מונה ליו"ר החטיבה להרדמה וטיפול נמרץ במרכז הרפואי סורוקה בבאר שבע. פרופ' קליין, בוגר המחזור הרביעי של הפקולטה למדעי הבריאות באוניברסיטת בן גוריון בנגב, הוא מומחה לרפואה פנימית ולטיפול נמרץ ובעל תואר שני בניהול אסונות ומצבי חירום.

קליין החל את דרכו ב"סורוקה" לפני כ-40 שנה כסטאז'ר לרפואה, המשיך להתמחות ברפואה פנימית במחלקת פנימית א' ולהתמחות-על בטיפול נמרץ, תוך כדי שילוב עם תפקידי קצונה בכירים בחיל הרפואה. בהמשך ביצע השתלמות עמיתים בתחום טיפול נמרץ בקנדה.

זה כ-20 שנה מנהל פרופ' קליין את המחלקה לטיפול נמרץ כללי ב"סורוקה" ובנוסף הוא משמש גם כראש מטה החירום של בית החולים, אחראי על הטכנולוגיות הרפואיות בבית החולים ואחראי על תחום תרומת האיברים במרכז הרפואי.

עם מינויו לתפקיד אמר פרופ' קליין: "האתגר החשוב ביותר בתקופה הקרובה הוא להוות אבן שואבת לסטודנטים שלמדו בפקולטה למדעי הבריאות. המשך בניית העוצמה והחוסן של החטיבה יתמקד בנושאי מחקר קליני ובסיסי, מובילות ועליונות טכנולוגית, טיפוח המרכיב האנושי-מקצועי, אפשרויות אינסופיות להגשמה עצמית בתחומים הרבים בהן עוסקת החטיבה והיכולת להיות תמיד זמינים ככוח המרכזי למתן מענה לאירוע חירום בבית החולים. המנעד העצום בין טיפול בכאב לבין הצלת חיים, בין מחקר בסיסי לבין יישום בפועל - זו מהות הרפואה, והכל אצלנו בחטיבת ההרדמה". 

נושאים קשורים:  פרופ' מוטי קליין,  מינוי,  סורוקה,  חדשות,  הרדמה,  טיפול נמרץ
תגובות

ברכות מקרב לה !

אנונימי/ת
21.09.2022, 21:53

מינוי ראוי ומכובד!

ברכות למוטי ועוד יותר ברכות לבי"ח סורוקה ולחטיבת ההרדמה שבחרו רופא סופר ראוי. בהצלחה

אנונימי/ת
23.09.2022, 18:06

בהצלחה !

24.10.2022, 19:13

" המנעד העצום בין טיפול בכאב לבין הצלת חיים, בין מחקר בסיסי לבין יישום בפועל - זו מהות הרפואה, והכל אצלנו בחטיבת ההרדמה". זה בהחלט משפט רב משמעות בהרדמה. כל הכבוד פרופ' מוטי קליין.

ברכות מוטי, בהצלחה גדולה

24.10.2022, 23:49

ברכות למינוי מצוין ומתאים. כל הכבוד