מינויים

מנהל חדש למחלקה לרפואה דחופה בשמיר-אסף הרופא

ד"ר גל פחיס נבחר השבוע לנהל את מלר"ד המרכז הרפואי שמיר | בגיל 42, הוא המומחה הצעיר ביותר שנבחר לתפקיד זה בישראל

ד"ר גל פחיס, מנהל המחלקה לרפואה דחופה ב"שמיר- אסף הרופא". צילום: דוברות ביה"ח

ד"ר גל פחיס, מומחה ברפואה דחופה, בוגר הפקולטה לרפואה של האוניברסיטה העברית בירושלים, נבחר השבוע לנהל את המחלקה לרפואה דחופה במרכז הרפואי שמיר-אסף הרופא.

ד"ר פחיס, בן 42, הוא הרופא הצעיר ביותר שנבחר לתפקיד זה בישראל. בשנתיים האחרונות שימש כממלא מקומו של ד"ר דניאל טרוצקי, אשר מונה לאחרונה לסגן מנהלת המרכז הרפואי שמיר.

ד"ר פחיס, נשוי לאיילת, אחות טיפול נמרץ פגים ומיילדת במקצועה ואב לשניים, החל את דרכו המקצועית כפרמדיק ביחידה מיוחדת בצה"ל ובהמשך עבד במגן דוד אדום במקביל ללימודי הרפואה. הוא ביצע את התמחותו במרכז הרפואי שערי צדק בירושלים, ולאחר מכן מונה לשמש כמנהל אגף שוכבים וחדרי ההלם במרכז הרפואי איכילוב.

ד"ר פחיס ד"ר פחיס הודה לד"ר אסנת לבציון קורח, מנהלת המרכז הרפואי שמיר, על הזכות שניתנה לו להוביל את המחלקה ועל התמיכה של ההנהלה בפיתוח והעצמה של שירותי הרפואה הדחופה, וציין עם כניסתו לתפקיד: "המחלקה לרפואה דחופה הינה שער הכניסה למרכז הרפואי ודוגלת במתן שירותי רפואה דחופה תוך מצוינות קלינית, שימוש באמצעים טכנולוגים מתקדמים אך לא פחות חשוב מכך, מענה אנושי, רגיש עם ראיית המטופל במרכז ועבודת צוות מגובשת בשת"פ עם כל המחלקות במרכז הרפואי".

נושאים קשורים:  ד"ר גל פחיס,  חדשות,  מינויים,  רפואה דחופה,  בית החולים שמיר-אסף הרופא
תגובות
03.07.2023, 19:20

בהצלחה!

04.07.2023, 10:20

בהצלחה רבה!

11.07.2023, 21:22

בהצלחה !